Rýchle informácie

Nájdete nás v meste Poprad. Predajňa sa nachádza na sídlisku Výkrik na Dostojevského, hneď vedľa reštaurácie Utopia. Pred predajňou je veľké bezplatné parkovisko.
Do navigácie stačí zadať adresu: Dostojevského 2805/23, 058 01 Poprad.K dispozícii máme krátku galériu fotiek z našej práce.

Typy drevených okien

K dispozícii máme tieto typy plastových okien:
VD-78 a VD-92.
Pre predbežnú cenovú kalkuláciu je potrebné uviesť: orientačne zameraný rozmer od steny po stenu, farbu, či máje záujem o 2-sklo, alebo 3-sklo, stavbu: napríklad novostavba, starší rodinný dom, byt, s montážou, alebo bez montáže, prípadne uviesť druh montáže: montáž na pásky, alebo penu, doplnkový tovar: parapetné dosky, sieťky, žalúzie. Požiadavka nie je záväzná a odoslaním požiadavky vám nevznikne žiadny záväzok Na všetky Vaše otázky, dopyty, žiadosti o cenové kalkulácie a iné požiadavky Vám veľmi radi odpovieme aj telefonicky, alebo osobne u nás na predajni. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme.

Ohľadom bližších informácií nás kontaktujte na tel. čísle +421 52 78 86 101 ,alebo mailom: info@okokno.sk

U nás je možnosť nákupu aj na splátky cez finančnú spoločnosť Ahoj, ktorá spadá pod silného finančného partnera Poštovú banku.